Значення квітів

Доставка квітів у Луцьку від “Роза Волинь”

Квіти наповнюють наше життя радістю, фарбами, ніжністю. За їх допомогою можна виразити любов, відданість, повагу, але завжди виникає питання, які квіти подарувати коханій дівчині, мамі, бабусі, співробітнику, керівнику. Давайте розберемося у тонкостях вибору.

До квіткової допомоги можна прийти, коли ви хочете відкрити людям те, що не можете сказати, дивлячись в очі: освідчитись у коханні, висловити слова вдячності або просто порадувати дорогу людину.

Чим більше популярна квітка, тим більше значень вона має. Рози, безсумнівно, є найпопулярнішими символами красоти та любові. Червоні троянди значать “Я кохаю тебе”. Букет з червоних і білих роз символізує єдність, рожеві – граціозність і елегантність, жовті – радість спілкування.

Які квіти у Луцьку подарувати рідним…

Дітям дарують маленькі, ніжні, вишукані букетики яскравих відтінків без шипів і колючок.

Юна красуням не препонуйте квіти яскравих, викликаючих відтінків. Ім подаруйте повітряні композиції ніжних пастельних тонів.

Коханій дівчині, дружині даруйте букети троянд.

Букет, призначений для мами, повинен передавати без слов вашу любов, нежність і турботу.

Жінкам старшого віку не дарують швидко в’янучі квіти темних тонів. Подаруйте композицію з кольоровими гвоздиками або піонами рожевих відтінків.

Композиція для чоловіків, повинна відрізнятися простотою, як по формі, так і по змісту. Вибирайте композиції, насищенних відтінків: червоного, фіолетового, темно-бордового, синього, білого. Традиційно чоловічими вважаються рослини з длинними стерлеми з великим соцветиєм – хризантеми, гладіолуси. Чоловікам у віці років не слід дарувати кольорові композиції, а молодим юнакам підійде оригінальний букет.

Букети для офіційних заходів не повинні містити намірів на романтичний, ігровий настрої. Не вибирайте екзотичні рослини, букет повинен виражати ваше повагу і повагу відношення до адресату. Декорування композиції повинно бути зведено до мінімуму, без будь-яких бусинок, узких ленточек. Використовуйте компактну, неброску зелень.

 

Для замовлення дзвоніть ☎ +38(098)388-27-00