день матері

Квіти на день матері

Що подарувати на День матері

Хто дорожче нашому серцю, ніж мама, яка подарувала життя! Порадувати її просто – купити квіти в Луцьку та піднести за допомогою кур’єрської доставки. І хоча букет не рівноцінний життя, він – кращий символ любові та вдячності.

Який букет подарувати найріднішої людини на День матері? Спочатку потрібно, не акцентуючи уваги, як би ненароком запитати, які кольори, відтінки і які саме квіти їй подобаються. А потім вибрати відповідне поєднання, дотримуючись порад науки – флореографіі, яка допомагає висловити свої емоції мовою квітів.

  • Троянди розкажуть про те, що ви успішні, а мама – найважливіша людина. Білі висловлюють чистоту помислів, сині – відданість, червоні – торжество життя, радість.
  • Хризантеми говорять про пишне цвітіння сил, краси, про те, що дарувальник хоче продовжити літо життя до нескінченності. Білі – побажання здоров’я, символ надійності. Блакитні, сині бажають спокою та духовної гармонії. Червоні, рожеві – життєстверджуючий колір любові та ніжності. Різнобарвні поєднання, немов пісня, розкажуть про всі добрі почуття та побажання.
  • Перуанські лілії – альстромерії – висловлюють готовність прийти на допомогу у скрутну годину. Це – символ підтримки, міцних відносин.

Купити квіти з доставкою в Луцьку, вибрати до них коробочку цукерок, тортик, веселі повітряні кульки, м’яку іграшку – найменше, що можна зробити для мами в її день.