“Роза Волинь” – ваш вірний помічник у святкові дні

Наш магазин квітів по праву вважає себе майстром сюрпризів. Хто, як не ми, може раптово з’явитися на порозі будинку іменинника та вручити розкішний букет із поздоровленнями від вас. У такі моменти одержувач відчуває особливі, ні з чим не порівнянні, почуття. Найголовніше, що ці емоції ви побачите. Адже ми робимо фотозвіти наших доставок. Це подарунок від нашого салону. Ще один бонус, який чекає вас при купівлі будь-якого букета – це листівка. Напишіть кілька зворушливих фраз, щоб ваш іменинник був зворушений до глибини душі. Розташовуйтесь зручніше та обирайте подарунок!

Наші послуги можуть вам знадобитися набагато частіше, ніж можна уявити. Завдяки нашому сервісу ви можете більше не переживати від того, що не можете потрапити на святкування важливої ​​дати когось із родичів або друзів. Одного дзвінка в наш магазин досить, щоб організувати близькій людині феєричний сюрприз! І ви, і винуватець урочистості залишитеся задоволені, а ми отримаємо ще одного постійного клієнта. Замість того, щоб їхати до квіткового магазину, ви можете, не відриваючись від роботи, погортати електронний каталог букетів. Вас зустріне різноманітність форм та оформлень. Серед композицій вас чекають букети зі 101 троянди, в чарівних кошиках і модних капелюшних коробках. А до особливих дат ми пропонуємо грандіозні букети у формі серця і з цифрами – спеціально для ювілеїв.

Що ми можемо вам запропонувати

  • Великий вибір свіжих квітів – адже ми співпрацюємо з прямим постачальником. Це означає, що букет буде формуватися тільки після того, як ви залишите заявку.
  • Швидка доставка. Протягом півтори години букет вже може виявитися в обіймах одержувача. Термінова доставка оговорюється окремо.
  • Бонуси. Від нашого магазину квітів ви отримаєте в подарунок вітальну листівку та фотозвіт доставки. Після вручення букета ви отримаєте фото в будь-який месенджер.
  • Сплатити можна способом, найбільш зручним для вас – готівковий або безготівковий розрахунок.

Наші флористи працюють із найпопулярнішими та ефектними квітами – це троянди, альстромерії, хризантеми, еустоми, сезонні квіти та інші. Ексклюзивні букети від кращих майстрів міста. За бажанням можна довірити вибір нашим фахівцям, лише оберіть «букет на смак флориста». Озвучуйте ваші ідеї – і ми врахуємо всі індивідуальні побажання.

Де б ви не знаходилися, ми завжди будемо поруч з любов’ю, ваша доставка квітів у Ковель.