Доставка квітів Львів

Зустрічайте нашу доставку квітів у Львові! Тепер ми відкрилися й у цьому прекрасному місті! Свіжі квіти, чудові подарунки, приємні оператори та швидкі кур’єри – все це чекає вас в нашому новому квітковому магазині. Приєднуйтесь, щоб створити яскраве свято для ваших рідних та близьких.

Що б ви не задумали до свята, доставка квітів у Львові стане незамінним помічником в організаційних питаннях. Ви можете довірити всю букетно-вітальну частину заходу нам, а в цей час зайнятися іншими приємними підготовчими клопотами.Ми пропонуємо варіанти. Перший – для дуже зайнятих клієнтів. Виберіть послугу «Букет на смак флориста», і наші фахівці все зроблять за вас. Другий – більш індивідуальний. Запрошуємо вас погортати наш електронний каталог букетів і вибрати той, який припаде до душі. У разі необхідності можете звернутися до наших консультантів, і вони допоможуть вам вибрати композицію, найбільш відповідну заходу, що очікується.

Що ми можемо вам запропонувати? В асортименті завжди є троянди – наша головна позиція. Її ми пропонуємо всіх кольорів і будь-яких сортів. Кількість квітів у букеті – за вашим бажанням, від 1 до 101 троянди і більш. Крім троянд у нас є альстромерії, хризантеми, лілії, будь-які сезонні квіти.

Після оформлення замовлення ви гарантовано отримаєте бонуси. Букетна листівка для побажань зробить подарунок ще цінніше й дорожче, а фотозвіт створить ефект присутності при врученні квітів.

Ми сформуємо святкову композицію й доставимо букет швидше вітру. Всього 90 хвилин – і винуватець урочистості буде потопати в ароматі прекрасних квітів.

Де б ви не знаходилися, ми будемо поруч. І ви завжди зможете купити квіти у Львові в нашому магазині.

Про нас пишуть

11.08.2019

Дуже дякую. Рекомендую. Все вчасно.

Славік

15.05.2019

Дякую Вам за своєчасну та якісну доставку!!! Квіти свіжі та гарні. Гарне упакування та листівка!!! Як добре, що за допомогою Вашої компанії, є можливість зробити приємно рідним та близьким, хоча і знаходиться на відстані більше 1000 км!!!

Наталя