Світ, де здійснюються квіткові бажання

Зустрічайте нашу доставку квітів у Львові! Тепер ми відкрилися й у цьому прекрасному місті! Свіжі квіти, чудові подарунки, приємні оператори та швидкі кур’єри – все це чекає вас в нашому новому квітковому магазині. Приєднуйтесь, щоб створити яскраве свято для ваших рідних та близьких.

Що б ви не задумали до свята, доставка квітів у Львові стане незамінним помічником в організаційних питаннях. Ви можете довірити всю букетно-вітальну частину заходу нам, а в цей час зайнятися іншими приємними підготовчими клопотами.Ми пропонуємо варіанти. Перший – для дуже зайнятих клієнтів. Виберіть послугу «Букет на смак флориста», і наші фахівці все зроблять за вас. Другий – більш індивідуальний. Запрошуємо вас погортати наш електронний каталог букетів і вибрати той, який припаде до душі. У разі необхідності можете звернутися до наших консультантів, і вони допоможуть вам вибрати композицію, найбільш відповідну заходу, що очікується.

Що ми можемо вам запропонувати? В асортименті завжди є троянди – наша головна позиція. Її ми пропонуємо всіх кольорів і будь-яких сортів. Кількість квітів у букеті – за вашим бажанням, від 1 до 101 троянди і більш. Крім троянд у нас є альстромерії, хризантеми, лілії, будь-які сезонні квіти.

Після оформлення замовлення ви гарантовано отримаєте бонуси. Букетна листівка для побажань зробить подарунок ще цінніше й дорожче, а фотозвіт створить ефект присутності при врученні квітів.

Ми сформуємо святкову композицію й доставимо букет швидше вітру. Всього 90 хвилин – і винуватець урочистості буде потопати в ароматі прекрасних квітів.

Де б ви не знаходилися, ми будемо поруч. І ви завжди зможете купити квіти у Львові в нашому магазині.

Про нас пишуть

Rated 5 out of 5
21.09.2021

Дякую за те, що порадували мою дівчинку! На день народження потрапити не встиг, але сюрприз зміг зробити завдяки вам!

Олександр
Rated 5 out of 5
31.08.2021

Замовили для батька на День народження торт і кошик фруктів. Доставили за пару годин. Дуже порадували сюрпризом, дякую!

Миколай
Rated 5 out of 5
19.11.2020

Приємний сервіс, мені дуже сподобалося. Квіти доставили гарні як на фото. Дякую вам і обов’язково звернуся ще!

Оксана