Троянда – незмінна королева квітів

мікс букет із троянд фото

Троянда – мабуть, найпопулярніша квітка, яка найчастіше оспівується поетами, художниками та скульпторами. Королева квітів зачаровує творчих людей, надихаючи на створення справжніх шедеврів мистецтва. Прекрасна половина закохана в розу трепетно та віддано. Користуючись цією слабкістю, чоловіки часто дарують жінкам саме троянди. За допомогою букета сильна стать освідчується в коханні, захоплюється, висловлює симпатію та подяку. Як багато можна сказати мовою квітів!

Символ кохання та романтики

Букет троянд може бути як самостійним подарунком, так і чудовим доповненням. Найчастіше троянду вибирають, не замислюючись про значення кольору й кількості. Однак існує символіка, за допомогою якої можна голосно заявити про головне, не промовивши жодного слова.

  • Близьким, дорогим жінкам – мамі, бабусі, улюбленій тітці – потрібно вибирати квіти, які виражають подяку та прихильність. Це можуть бути кущові троянди, чайні, декоративні екземпляри в горщиках. Такі букети наповнені теплою та турботою.
  • Для визнання в коханні кількість квітів не має особливого значення, головне, щоб вони були палкого червоного, бордового або пурпурного кольору. Щоб виразити симпатію, часом достатньо однієї квітки.
  • Якщо ви вирішили зробити пропозицію руки й серця, тут може бути два варіанти. Перший – невеликий букет із напіврозкритих бутонів у червоних та рожевих тонах, котрі символізують початок великої та щасливої ​​історії. Другий – велика композиція з 51 рози або 101 троянди, яка втілить у собі найсильніші та найпрекрасніші почуття.
  • Що можна обрати для хорошої подруги, колеги, близької родички? Жовті троянди! Сонячні, позитивні, яскраві вони стануть чудовим подарунком та побажанням щасливого життя, благополуччя, процвітання.
  • Для особистих свят та важливих сімейних дат вибирайте квіти пастельних відтінків, що символізують щирість, ніжність і турботу: білі, кремові, рожеві.
  • Юній дівчині краще піднести ніжно-рожеві троянди. Такий букет допоможе передати ніжні слова, гарні компліменти та підкреслить юність та безтурботність.

Якщо ви визначилися з букетом, переходьте в КАТАЛОГ, де на вас чекає запаморочливий вибір найкрасивіших букетів!

букет кремова троянда і кущова фото
Для замовлення дзвоніть ☎ +38(098)388-27-00